iC5

iC5

Kompaktiškas iC5 serijos dažnio keitiklis yra geriausias pasirinkimas ieškant mažo ir pigaus sprendimo. Vektorinis dažnio keitiklio režimas ir parametrų automatinis pakoregavimas (Auto tuning) leidžia ženkliai padidinti sukimo momentą prie mažų apsukų. O vartotojui patogus meniu įgalina paprastą ir efektyvų programavimą paleidžiant.

 

Ypatybės

  • Nesensorinis vektorinis valdymas.

IC5 turi nesensorinį vektorinį valdymo algoritmą, kas suteikia ne tik sukimo momento reguliavimą, tačiau taip pat greičio reguliavimą esant nenumatytiems apkrovos pokyčiams.

  • Parametrų automatinis pakoregavimas (Auto Tuning).

Parametrų automatinis pakoregavimo algoritmas iC5 dažnio keitikliuose pakeičia atitinkamas parametrų reikšmes, kuomet variklis susiduria su nenumatytu apkrovos pokyčiu dažniausiai esant mažiems greičiams, tam kad variklis dirbtų sklandžiai.

  • Didelio efektyvumo DSP valdymo lustas.

iC5 dažnio keitikliai pasitelkia didelio efektyvumo valdymo lustą DSP (Digital Signal Processing), kad pagerintų greičio, lankstumo, stabilumo procesus.

  • PNP, NPN valdymo signalai.

iC5 suteikia PNP ir NPN signalus valdymui iš išorės.

Valdymas yra 24VDC. Galima nepriklausomai pasirinkti valdiklį ar maitinimo šaltinį.

  • Komunikacijos sąsaja, Modbus-RTU.

iC5 suteikia galimybe naudotis populiariausia sąsaja ModBus-RTU dėl dažnio keitiklio valdymo valdikliu, kompiuteriu ar kitu įrenginiu.

  • PID kontrolė.

PID proceso kontrolė naudojama iC5 dažnio keitikliuose suteikia galimybę koreguoti greitį efektyviai ir su minimaliais nuokrypiais nuo užduoto srauto, temperatūros, slėgio ir pan.